Charlton & Jenrick Purevision LPV8 Depot houtkachel
Charlton & Jenrick Purevision LPV8 Depot houtkachel
SKU:
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Installatie op locatie mogelijk
- EcoDesign
- Onderdelen voor reparatie en onderhoud
Zie het houtvuur van drie kanten spelen en vul de kamer met rustige, directe warmte. U hoort het hout knisperen, terwijl het brede vuurbeeld de zithoek meteen meer sfeer geeft. Charlton & Jenrick is een Brits merk met een breed assortiment elektrische, gas- en houttoestellen.
Waarom dit toestel
Met een vermogen van 5 kW tot 9,9 kW verwarmt u krachtig wanneer het buiten afkoelt. Het rendement van 76,5% en energielabel A helpen om de warmte goed uit het hout te halen. De driezijdige kijkrichting maakt het vuur zichtbaar vanuit meerdere plekken in de kamer.
De vrijstaande plaatsing geeft u veel vrijheid in de indeling. Zwart plaatstaal zorgt voor een strakke, rustige uitstraling die makkelijk combineert met moderne en klassieke interieurs. U stookt met houtblokken tot 55 cm, waardoor u minder vaak hoeft bij te vullen.
Gebruik en installatie
U bedient de kachel met handbediening. De rookkanaalaansluiting kan achter of boven, zodat de installatie beter aansluit op uw situatie. Met een breedte van 75 cm, hoogte van 90 cm en diepte van 35,8 cm krijgt u een royaal vuurbeeld zonder onnodig veel ruimte te verliezen.
Extra opties
| Meerprijs externe luchttoevoer | €124,00 |
| Afdekplaat rookgasafvoer LPV | €37,00 |
| RVS - Handgrepen | €214,00 |
Afmetingen & gewicht
| Hoogte | 90 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Diepte | 35,8 cm |
| Rookkanaal | Achter & Boven |
| Hoogte achterschoorsteen | 8,1 cm |
| Maximale houtlengte | 55 cm |
Uiterlijk
| Vuurzicht | Driezijdig |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Kleuropties | Zwart
|
Prestaties
| Energielabel | A |
| Brandstof | Hout |
| Efficiëntie | 76,5% |
| Vermogen | 5 kW tot 9,9 kW |
Informatie
| Model | Purevision LPV8 Depot houtkachel |
| Installatie | Vrijstaand |
| Bediening | Handbediening |
Downloads
