DRU Global 120 BF
DRU Global 120 BF
SKU:
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Onderdelen voor reparatie en onderhoud
DRU Global 120 BF
De DRU Global 120 BF is een realistische fronthaard op gas. De brede ruit zorgt voor een panoramisch beeld, waardoor er een groot vuurbeeld is. De minimale inbouwdiepte zorgt ervoor dat de haard in bijna elk interieur passend is.
Eenvoudig genieten
Of uw huis nu wel of geen aansluiting heeft, de DRU Global 120 BF, met een prachtig vuurzicht aan de voorzijde, is eenvoudig te installeren en geeft jarenlang een prettige warmte en sfeer. Dankzij de exclusieve Global Truflame Burner® ontstaan er prachtige hoge vlammen met een prachtige warme gloed.
Verschillende opties
Bij deze haard zijn verschillende opties verkrijgbaar. Zo zijn er diverse binnenwanden verkrijgbaar en kan de gashaard naar wens worden samengesteld. Kies bijvoorbeeld voor Ceraglass dat zorgt voor een mooie spiegeling van de vlammen en creëert extra diepte in uw haard.
Eenvoudig te bedienen en op propaan mogelijk
De DRU Global 120 BF kan bediend worden met een afstandsbediening en heeft zowel bij het stoken op aardgas als op propaan een zeer hoog rendement.
Experience Center
Voor meer informatie kunt u altijd terecht bij ons Experience Center in Lunteren. Hier hebben we nog meerdere DRU gashaarden brandend opgesteld staan.
Extra opties
| Bedieningsluik | €158,00 |
| Achterwand ceraglass | €285,00 |
Afmetingen & gewicht
| Rookkanaal | Boven |
| Inbouwmaten | 135,4 cm × 36 cm × 74,5 cm |
| Kijkglas | 120 cm × 42 cm |
Uiterlijk
| Vuurzicht | Front |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Achterwand | Zwart of ceraglass |
| Kleuropties | Zwart
|
Prestaties
| Energielabel | A |
| Brandstof | Gas |
| Efficiëntie | 94% |
| Propaangas | Ja |
| Vermogen | 2,6 kW tot 7,1 kW |
Informatie
| Model | Global 120 BF |
| Installatie | Inbouw |
| Systeem | Gesloten systeem |
| Decoraties | Houtset bruin, stenen wit of glas antraciet |
| Bediening | Afstandsbediening |
Downloads
| Brochure DRU gashaarden 2025/2026 |
| Gebruikershandleiding Global |
| Energielabel Global 120 BF |
| Lijntekening Global 120 BF |
