1
/
van
4
DRU Cosmo Tunnel Eco Wave
DRU Cosmo Tunnel Eco Wave
Normale prijs
€15.995,00
Normale prijs
€15.995,00
Aanbiedingsprijs
€15.995,00
Inclusief btw
SKU:
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Onderdelen voor reparatie en onderhoud
DRU Cosmo Tunnel
De DRU Cosmo Tunnel gashaard is de ultieme sfeermaker voor grote ruimtes. Strak ingebouwd of in combinatie met een opvallende schouw, de Cosmo Tunnel is een gegarandeerde blikvanger.
De Cosmo Tunnel kan midden in de ruimte worden geplaatst en bijvoorbeeld worden toegepast als scheiding tussen twee ruimtes.
In ons Experience Center
Deze prachtige haard staat opgesteld in ons Experience Center, u bent van harte welkom om deze haard brandend te komen bekijken!
Extra opties
| Powervent voorbereid | €935,00 |
| Frontschouw Murano, RVS ombouw en kalksteen (Calatorao) voet | €4.220,00 |
| Ontspiegeld glas | €1.305,00 |
| Houtset bruin (standaard) | Prijs op aanvraag |
Afmetingen & gewicht
| Rookkanaal | Boven |
| Inbouwmaten | 198,8 cm × 77,6 cm × 130,7 cm |
| Kijkglas | 177,4 cm × 79,2 cm |
Uiterlijk
| Vuurzicht | Doorkijk |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Achterwand | Zwart |
| Kleuropties | Zwart
|
Prestaties
| Energielabel | A |
| Brandstof | Gas |
| Efficiëntie | 81% |
| Vermogen | 5 kW tot 15,7 kW |
Informatie
| Model | Cosmo Tunnel Eco Wave |
| Installatie | Inbouw |
| Systeem | Gesloten systeem |
| Aantal branders | 2 |
| Decoraties | Houtset |
| Bediening | Afstandsbediening |
Downloads
