1
/
van
7
DRU Basso gaskachel
DRU Basso gaskachel
Normale prijs
€2.739,00
Normale prijs
€2.739,00
Aanbiedingsprijs
€2.739,00
Inclusief btw
SKU:
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Onderdelen voor reparatie en onderhoud
DRU Basso gaskachel
De DRU Basso gashaard zorgt voor veel warmte en sfeer en is uitermate geschikt voor de moderne woonkamer door haar strakke vormgeving en hoge gele vlammen. Door de bovenbediening is deze kachel eenvoudig, eventueel thermostatisch, te bedienen. De binnenzijde heeft een zwart staalprofiel. De mantel is er in diverse kleuren waardoor er voor elke ruimte een passende kleur gekozen kan worden.
De Basso bekijken
Kom ook naar ons Experience Center om de Basso daar in het echt te zien!
Extra opties
| Meerprijs propaan | €64,00 |
Afmetingen & gewicht
| Hoogte | 82,4 cm |
| Breedte | 68 cm |
| Diepte | 41,5 cm |
| Rookkanaal | Achter |
| Hoogte achterschoorsteen | 0 cm |
Uiterlijk
| Vuurzicht | Front |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Kleuropties | Antraciet
|
Prestaties
| Energielabel | B |
| Brandstof | Gas |
| Efficiëntie | 87% |
| Propaangas | Ja |
| Vermogen | 3,5 kW tot 7 kW |
Informatie
| Model | Basso gaskachel |
| Installatie | Vrijstaand |
| Systeem | Open systeem |
| Aantal branders | 1 |
| Decoraties | Houtset of kiezels |
| Bediening | Handbediening |
Downloads
| Brochure Gas Erbij |
| Brochure DRU Gaskachels 2025/2026 |
| Energielabel Basso |
| Installatiehandleiding Basso |
| Technische gegevens Basso |
