1
/
van
2
DRU Art 3 gevelkachel excl. muurdoorvoer
DRU Art 3 gevelkachel excl. muurdoorvoer
Normale prijs
€984,00
Normale prijs
€984,00
Aanbiedingsprijs
€984,00
Inclusief btw
SKU:
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Onderdelen voor reparatie en onderhoud
DRU Art 3 gevelkachel incl. muurdoorvoer
De gevel gaskachels van DRU worden standaard geleverd met een piëzo vonkontsteking en thermostaat. Verdere kenmerken zijn de zeer gemakkelijke installatie, de robuuste plaatstaal geëmailleerde verbrandingskamer en een lange levensduur. Met de DRU Art-serie biedt DRU u een praktische oplossing voor de verwarming van elke ruimte in huis of bedrijf. Dit doet de Dru Art 3 gevelkachel met zijn vermogen van 2 tot 3.5 kW. Deze haard werkt normaal gesproken op aardgas maar als optie is ook propaan mogelijk.
Kom naar ons Experience Center
Wilt u de DRU Art 3 bewonderen? Dan ben u van harte welkom in ons Experience Center. Hier hebben wij meerdere gevel gaskachels brandend opgesteld staan.
Extra opties
| Houtwanddoorvoer | €117,00 |
| Telesc. muurdoorvoer 25-44 cm | €138,00 |
| Lange muurdoorvoer 60 cm | €138,00 |
| Wandkit (voor plaatsing in bouwwagens) | €276,00 |
| Meerprijs propaan | €85,00 |
| Ombouwset los | €38,00 |
Afmetingen & gewicht
| Hoogte | 50,3 cm |
| Breedte | 54,5 cm |
| Diepte | 23,2 cm |
| Rookkanaal | Achter |
| Hoogte achterschoorsteen | 0 cm |
Uiterlijk
| Vuurzicht | Front |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Achterwand | 16 |
| Kleuropties | Beige
Wit
|
Prestaties
| Energielabel | B |
| Brandstof | Gas |
| Efficiëntie | 81% |
| Propaangas | Ja |
| Vermogen | 1,5 kW tot 3 kW |
Informatie
| Model | Art 3 gevelkachel excl. muurdoorvoer |
| Installatie | Gevelkachel |
| Systeem | Gesloten systeem |
| Aantal branders | 1 |
| Bediening | Handbediening |
Downloads
| Brochure Gas Erbij |
| Brochure DRU Gaskachels 2025/2026 |
| Energielabel Art 3 gevelkachel |
| Technische gegevens Art 3 |
| Installatiehandleiding Art 3 |
| Lijntekening DRU Art 3 |
