1
/
van
3
DRU Art 10 gevelkachel excl. muurdoorvoer
DRU Art 10 gevelkachel excl. muurdoorvoer
Normale prijs
€2.111,00
Normale prijs
€2.111,00
Aanbiedingsprijs
€2.111,00
Inclusief btw
SKU:
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Onderdelen voor reparatie en onderhoud
DRU Art 10 gevelkachel incl. muurdoorvoer
De gevelkachels van DRU worden standaard geleverd met een piëzo vonkontsteking en thermostaat. Verdere kenmerken zijn de zeer gemakkelijke installatie, de robuuste plaatstaal geëmailleerde verbrandingskamer en een lange levensduur. Met de DRU Art-serie biedt DRU u een praktische oplossing voor de verwarming van elke ruimte in huis of bedrijf. Dit doet de Dru Art 10 gaskachel met zijn vermogen van 10 tot 12 kW. Deze haard werkt normaal gesproken op aardgas maar als optie is ook propaan mogelijk.
Bezoek ons Experience Center
Voor meer informatie bent u van harte welkom in ons Experience Center in Lunteren.
Extra opties
| Standaard muurdoorvoer 33 cm | €275,00 |
| Houtwanddoorvoer | €124,00 |
| Telesc. muurdoorvoer 25-44 cm | €288,00 |
| Meerprijs propaan | €85,00 |
| Ombouwset los | €38,00 |
Afmetingen & gewicht
| Hoogte | 54,7 cm |
| Breedte | 153,8 cm |
| Diepte | 30,5 cm |
| Rookkanaal | Achter |
| Hoogte achterschoorsteen | 0 cm |
Uiterlijk
| Vuurzicht | Front |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Kleuropties | Beige
|
Prestaties
| Energielabel | A |
| Brandstof | Gas |
| Efficiëntie | 88% |
| Propaangas | Ja |
| Vermogen | 5,5 kW tot 11 kW |
Informatie
| Model | Art 10 gevelkachel excl. muurdoorvoer |
| Installatie | Gevelkachel |
| Systeem | Gesloten systeem |
| Aantal branders | 1 |
| Bediening | Handbediening |
Downloads
| Brochure Gas Erbij |
| Brochure DRU Gaskachels 2025/2026 |
| Technische gegevens DRU Art 10 |
| Energielabel Art 10 gevelkachel |
| Installatiehandleiding Art |
